Menu

PIELGRZYMKA DO CHORWACJI I MEDJUGORJE

PIELGRZYMKA  DO CHORWACJI I MEDJUGORJE

4 - 11 czerwca 2021 r. 

STARE HORY - MARIA BISTRICA - MEDJUGORJE – VEPRIĆ - DUBROWNIK - MOSTAR – POCITELJ – KRAVICE - SPILT - LUDŹMIERZ

1. DZIEŃ: Wyjazd w godzinach porannych, przejazd przez Polskę, Słowację i Węgry. Msza Święta w Bazylice Nawiedzenia NMP w Starych Horach. Wieczorem zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

2. DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie i przejazd do MARII BISTRICY – najwiekszego chorwackiego Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej. Msza Święta, krótki pobyt w Sanktuarium, czas wolny. Przyjazd do MEDUGORJE w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

3. DZIEŃ: Spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium - kościół parafialny, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Następnie przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, wieczorem Msza Święta, obiadokolacja i nocleg.

4. DZIEŃ: Wczesne śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac. Wyjazd nad morze. Msza Święta w Sanktuarium VEPRIĆ. Relaks i wypoczynek na plaży. Wieczorem obiadokolacja i udział w nabożeństwach wieczornych.

5. DZIEŃ: Śniadanie i wyjazd do DUBROVNIKA - pobyt w najpiękniejszym mieście na Adriatykiem. Pobyt rozpoczniemy Mszą Świętą, następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny. Powrót do Medugorje w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.

6. DZIEŃ: Śniadanie i wyjazd do MOSTARU, Msza Święta w klasztorze franciszkańskim, następnie zwiedzanie starego miasta z przewodnikiem, Stary Most, Kujundziluk - ulica rzemieślników, czas wolny na zakupy i samodzielne zwiedzanie. Przejazd nad wodospady Kravice. Relaks i wypoczynek nad wodą. Obiadokolacja, czas wolny na zakup pamiątek i udział w nabożeństwach wieczornych.

7. DZIEŃ: Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Przejazd do SPLITU zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

8. DZIEŃ: - Śniadanie, wykwaterowanie i wyjazd w drogę powrotną do Polski. Przejazd przez Węgry i Słowację. Po przekroczeniu granicy obiad. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Podhala w Ludźmierzu. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.

CENA: 1100 PLN +220 Euro

CENA ZAWIERA:

  • transport klimatyzowanym autokarem – DVD, barek;
  • 2 noclegi w hotelu tranzytowym na Węgrzech lub w Chorwacji – pokoje z łazienkami;
  • 5 noclegów w pensjonacie w Medjugorie – pokoje z łazienkami i klimatyzacją;
  • 7 śniadań i obiadokolacji - obiad w drodze powrotnej;
  • w zwiedzanych miastach opiekę lokalnych przewodników polskojęzycznych;
  • opiekę licencjonowanego pilota; -ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERGO;
  • składka na TFG; - system słuchawkowy AUDIO-GUIDE;
  • opłaty drogowe, parkingowe i autostradowe;
  • wjazdy do miast, opłaty sanktuaryjne, śpiewniki pielgrzymkowe, pamiątki religijne itp.
Pielgrzymce będzie towarzyszył i opiekę duchową sprawował - kapłan.
Wszelkie informacje i zapisy: ks. Mariusz Szulc – 502 957 729.

 

Aby się zapisać wpłacamy na poniższy nr konta zadatek w wysokości 700 zł – kwota w przypadku rezygnacji bezzwrotna.

Wpłaty: (w tytule imię i nazwisko i PESEL)

36 1020 3802 0000 1302 0077 4356 PKO BP

Zapisz się na pielgrzymkę/wyjazd

RODO- czytaj więcej...

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com