Menu

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE

PIELGRZYMKA DO MEDJUGORJE

05.10. – 12. 10.2021
MEDUGORJE – DUBROWNIK – SARAJEWO – VEPRIĆ – SPLIT – MARIA BISTRICA

PROGRAM:
1. DZIEŃ 05. 10. Wtorek: Wyjazd w godzinach wieczornych 4 października (około 21) przejazd przez Polskę, Czechy, Austrię, Słowenię, Chorwację do Medugorje. Przyjazd w godzinach nocnych, zakwaterowanie , obiadokolacja i nocleg.
2. DZIEŃ 06. 10. Środa: Śniadanie, przejazd na miejsce objawień – PODBRDO, wejście na górę. Spacer po MEDUGORJE, zapoznanie z Sanktuarium - Kościół parafialny pw. św. Jakuba, figura św. Leopolda Bogdana Mandicia patrona spowiedników, miejsce modlitwy przy figurze Zmartwychwstałego Zbawiciela. Msza Święta, po południu czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
3. DZIEŃ 07. 10. Czwartek: Śniadanie, Droga Krzyżowa na górze Kriżevac. Msza Święta. Czas wolny do dyspozycji pielgrzymów, pobyt w Sanktuarium. Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych w kościele św. Jakuba, nocleg.
4. DZIEŃ 08. 10. Piątek: Śniadanie i wyjazd do DUBROVNIKA - pobyt w najpiękniejszym mieście na Adriatykiem. Zwiedzanie rozpoczniemy Mszą Świętą a następnie zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem – Stradun, Katedra, Stary Port, Studnia Onufrego, czas wolny, ( dla chętnych rejs wokół murów obronnych miasta i wyspy LOKRUM – dodatkowo płatne). Powrót do Medugorje w godzinach wieczornych, obiadokolacja i nocleg.
5. DZIEŃ 09.10. Sobota: Śniadanie, wizyta we wspólnocie CENACOLO. Msza Święta w Sanktuarium, czas wolny do dyspozycji pielgrzymów. Obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, nocleg.
6. DZIEŃ 10.10. Niedziela: Śniadanie i wyjazd do SARAJEWA. Msza Święta, zwiedzanie Starego Miasta z przewodnikiem, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, udział w nabożeństwach wieczornych, czas wolny na zakup pamiątek . Nocleg.
7. DZIEŃ 11.10. Poniedziałek: Wczesne śniadanie, wykwaterowanie z pensjonatu. Msza Święta w Sanktuarium VEPRIĆ. Przejazd do SPLITU zwiedzanie miasta z przewodnikiem, czas wolny. Przyjazd do hotelu w godzinach wieczornych, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.
8. DZIEŃ 12.10. Wtorek: Śniadanie, wykwaterowanie. Msza Święta w Sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej w Marii Bistricy - największym chorwackim sanktuarium maryjnym. Wyjazd w drogę powrotną. Po trasie przerwa na posiłek we własnym zakresie. Powrót na miejsce zbiórki w godzinach nocnych.
 

CENA: 1450 PLN

 

 

CENA ZAWIERA:

  • TRANSPORT KLIMATYZOWANYM AUTOKAREM
  • 1 NOCLEG W HOTELU TRANZYTOWYM W CHORWACJI – POKOJE Z ŁAZIENKAMI
  • 6 NOCLEGÓW W HOTELU W MEDUGORJE – POKOJE Z ŁAZIENKAMI I KLIMATYZACJĄ
  • 7 ŚNIADAŃ I OBIADOKOLACJI
  • W ZWIEDZANYCH MIASTACH( DUBROVNIK, SARAJEWO, SPLIT,) OPIEKĘ LOKALNYCH PRZEWODNIKÓW
  • OPIEKĘ LICENCJONOWANEGO PILOTA
  • OPŁATY DROGOWE, AUTOSTRADOWE, KLIMATYCZNE, PARKINGOWE, WJAZDY DO MIAST
  • UBEZPIECZENIE NNW I KL TUiR ERGO
  • SYSTEM SLUCHAWKOWY TOUR-GUIDE
  • SKŁADKA NA TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY
Uwaga: dodatkowo 150 euro płatne na miejscu w Bośni na wydatki związane z realizacją programu.
Opieka duszpasterska, każdego dnia Msza Święta..

Każdy uczestnik powinien obowiązkowo posiadać przy sobie WAŻNY dokument – dowód osobisty lub paszport, ważne szczepienie Covid-19. Organizator zapewnia odpłatnie możliwość wykonania testów na Covid-19. Program wyjazdu jest ramowy. Kolejność zwiedzania może ulec zmianie ze względu na czynniki zewnętrzne takie jak pogoda, warunki drogowe, dostępność miejsc które odwiedzamy i ich własny plan zajęć itp.

 

Zapisy: ks. Mariusz Szulc – 502 957 729.

 

Zapisz się na pielgrzymkę/wyjazd

RODO- czytaj więcej...

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com