Menu

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

Pielgrzymka do Ziemi Świętej

15-21 kwietnia 2020

Betlejem - Cezarea Nadmorska – Hajfa - Kana Galilejska – Tabga – Kafarnaum - Jerozolima - Ain Karem - Jerozolima

1 DZIEŃ: 20,30 zbiórka uczestników na lotnisku Okęcie w Warszawie, odprawa, 22,50 wylot do Izraela.

2 DZIEŃ: 03,35 lądowanie w Tel Avivie. Przejazd do Betlejem – wczesne zakwaterowanie w hotelu, wypoczynek, śniadanie. 11,00 Msza Święta. Betlejem – Bazylika Narodzeni Pańskiego. Przejście do Sanktuarium Matki Bożej Karmiącej – Grota Mleczna. Przejazd na Pole Pasterzy, następnie do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

3 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd na północ Izraela. Cezarea Nadmorska – ruiny starożytnego miasta i akweduktów. Przejazd do Hajfy – panorama Ogrodów Bahajskich. Następnie nawiedzimy Bazylikę Zwiastowania Pańskiego w Nazarecie. Przejazd do Kany Galilejskiej – sanktuarium pierwszego cudu Pana Jezusa. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

4 DZIEŃ: Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Rejs po Jeziorze Galilejskim. Wizyta w sanktuarium na Górze Ośmiu Błogosławieństw, Tabga – Kościoły rozmnożenia chleba i ryb i Prymatu św. Piotra. Przejazd do Kafarnaum, ruiny starożytnego miasta, Dom św. Piotra. Góra Tabor. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

5 DZIEŃ: Śniadanie, przejazd na Górę Oliwną. Sanktuarium Pater Noster, przejście drogą niedzieli palmowej do kościoła Dominus Flevit. Panorama Jerozolimy. Kościół Wszystkich Narodów. Przejazd na Górę Syjon do Bazyliki Zaśnięcia NMP, spacer do Wieczernika i grobu Króla Dawida. Zejście do kościoła św. Piotra in Gallicantu. Spacer Starym Miastem pod Ścianę Płaczu. Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

6 DZIEŃ: Śniadanie, dalszy pobyt w Jerozolimie – Via Dolorosa(Droga Krzyżowa), Bazylika Grobu Pańskiego(Msza święta). Czas wolny. Ain Karem (miejsce narodzin Jana Chrzciciela i nawiedzenia Elżbiety), Yad Washem (Muzeum upamiętniające holokaust), Kneset (współczesny parlament). Powrót do hotelu, obiadokolacja i nocleg.

7 DZIEŃ: Wykwaterowanie, przejazd na lotnisko, odprawa biletowo-bagażowa. 5,20 wylot do Warszawy. Lądowanie na lotnisku Okęcie o godzinie 8,25.

CENA: 1400PLN + 400$

W cenę wliczone:

  • transport autokarem z wi-fi na pokładzie;
  • zakwaterowanie z wyżywieniem(śniadanie, obiadokolacja) w hotelach 3 i 4 gwiazdkowych;
  • 1 butelka wody na osobę dziennie;
  • czapki, mapy, certyfikaty i zdjęcia magnetyczne;
  • koszty zwiedzania wg programu;
  • ubezpieczenie KL i NNW TuiR ERV;
  • składka na TFG;
  • podatek VAT.
Dodatkowe opłaty: 300$- płatne do ręki pilotowi na realizację programu na miejscu, opłaty wjazdowe do miast, parkingi, wstępy do zwiedzanych obiektów, napiwki dla kierowców i obsługi hotelowej.
Wszelkie informacje i zapisy: ks. Mariusz Szulc – 502 957 729.

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com

Zapisz się na pielgrzymkę/wyjazd

RODO- czytaj więcej...

Form by ChronoForms - ChronoEngine.com